Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Понеділок, 10.12.2018, 15:30
Головна » 2017 » Березень » 28 » Вшанували пам’ять жертв голодомору
10:08
Вшанували пам’ять жертв голодомору

 

Ті чорні дні голодомору,

Мов рана, що не заживає,

Вони крізь час тривожать душу,

І спокою Вона не має....

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору, який у 1932-1933 роках забрав життя близько 4 мільйонів осіб, або 13% усього населення України.В цьому році виповнюється 84-я річниця організованого комуністичною владою колишнього СРСР геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років.

У школі відбулася вже традиційна громадська акція «Запали свічку пам'яті». Усі учні виготовили квіти - незабудки , класні керівники провели виховні години на тему: «Пам’яті жертв голодомору», учні 9-11 класів переглянули відеофільми про трагічні дати в історії нашого народу .

Бібліотекар Баліцька Л.В. підготувала книжкову виставку та провела бібліотечний урок на тему : « Три колоски …». Учні 8 класу під керівництвом заступника з НВР Чопек О.Я. та педагога- організатора Рудик Н.І. на загально-шкільній лінійці розказали про голодомор 1932-1933 .

Школярі ще раз нагадали , що усі українці повинні пам’ятати страшні випробовування, які випали на долю нашого народу та цінувати прості житейські блага, які ми сьогодні маємо.
Усі присутні хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду українського народу і поклали квіти- незабудки на карту України …


             

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 237 | Додав: Leonid