Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Понеділок, 10.12.2018, 15:29
Головна » 2016 » Квітень » 14 » Тиждень Основ здоров’я
07:40
Тиждень Основ здоров’я

11 квітня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» розпочався тиждень Основ здоров’я. На шкільній лінійці було оголошено план проведення заходів. Учитель Керик В.Ю у доступній формі провела цікаву бесіду з першокласниками на тему: «Чистота і здоров’я».

Класний керівник 5 кл. Токар У.В. ознайомила своїх вихованців із правилами безпечної поведінки у школі. Учитель біології Чопек О.Я. у формі круглого столу провела заняття на тему: « Шкідливий вплив алкоголю та наркотичних речовин на фізичний та психологічний розвиток підлітків», на якому учні зрозуміли, які жахливі наслідки для здоров’я від алкоголю та наркотичних речовин.

А найоригінальнішим заходом сьогоднішнього дня був візит представників команди військово-цивільного співробітництва із США (керівник команди Кейсі Міллер). Вони провели цікавий захід на тему: «Здорові учні - для здорового суспільства» для учнів 8-9кл. Основна мета заходу представників команди військово-цивільного співробітництва була у тому, щоб наші учні ще раз і ще раз переконались наскільки важливо вміти берегти здоров’я.

Свою увагу зосередили на таких основних чинниках здорового способу життя: харчування, фізична активність, сон та гігієна. А також наголосили про шкідливий вплив алкоголю і тютюну на організм людини. Українець капітан Нога у своєму виступі звернув увагу учнів на те, що піклування про фізичний розвиток – це шлях до майбутнього успіху.

Така співпраця у сфері охорони здоров’я підростаючого покоління з представниками команди військово-цивільного співробітництва із США сподобалась і учням, і вчителям...

 

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 385 | Додав: Leonid