Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Четвер, 15.11.2018, 21:01
Головна » 2016 » Вересень » 5 » Свято Першого дзвоника
17:33
Свято Першого дзвоника

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

Перше вересня є одним з найбільш зворушливих свят для усіх школярів , учителів та батьків. За багаторічну історію свята Першого дзвоника, цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Урочисто його відзначили у нашому закладі. Школярі, вчителі, батьки, представники влади та духовенства зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів звернулися: директор школи Марія Ферцович, методист відділу освіти Яворівської РДА Богдан Флис,  сільський голова Михайло Смолинець та настоятель місцевого храму Успіння Пресвятої Богородиці  Василь Милькус.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти.   Для них - це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років у країні знань.   Радо зустріла школа і найменшеньких – п’ятирічних дітей, які будуть відвідувати заняття у групі ДНЗ. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленьких першокласників Романа Токара та Ірини Антонів, який покликав школярів до класів на перший урок, присвячений темі патріотизму: «Від проголошення Незалежності до нової України».

 

Виступ директора Ферцович М.С.

Дорогі діти, шановні батьки, учителі, гості!
Від щирого серця вітаю вас з Днем знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління представників найрізноманітніших професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми торуємо впродовж усього життя.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільших гуманістичних цінностей.

Сьогодні перед юними жителями гостинно відчинить двері наша школа, яку спільними зусиллями, завдяки підтримці батьківського колективу, ми відремонтували та підготували до нового навчального року. Загалом за шкільні парти цього року сяде 228 учнів, з яких 15 першокласників та 14 дітей п’ятирічного віку групи ДНЗ. Для них, маленьких громадян, цей день буде особливо пам’ятним, адже переступивши поріг школи, вони зроблять перші кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості, що проляже через прекрасну Країну знань. У цей святковий день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки під назвою «Життя».

Сьогодні кожен з вас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадаєте своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 216 | Додав: Leonid