Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Четвер, 15.11.2018, 21:00
Головна » 2016 » Березень » 11 » Святий Миколай, Ти до нас завітай!
16:17
Святий Миколай, Ти до нас завітай!

Ось і добігає кінця насичений подіями рік, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм омріяні дарунки.

Не оминуло свято і Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». У п’ятницю, 18 грудня, учні 1-5 класів під керівництвом заступника директора з НВР Милькус Л.Р підготували літературно-музичну композицію « Святий Миколай, ти до нас завітай !» Присутні мали гарну нагоду переглянути сценки за участю Діда і Баби,внуків Іринки та Іванка, Ангелів і Янголяток, Місяця, Ночі , Зірочок, Нечемниці, і, звичайно, яке ж свято без Святого Миколая.

Швидко минув час, пролунали вірші, пісні про Чудотворця і настала довгоочікувана мить подарунків. Всі учні початкової школи та учні-учасники і переможці районного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з рук Святого Миколая і його помічників отримали солодкі дарунки.

День святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість і надію.


 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 144 | Додав: Leonid