Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Понеділок, 10.12.2018, 15:30
Головна » 2015 » Грудень » 16 » Сухі борщі для бійців АТО
19:47
Сухі борщі для бійців АТО

«Ми не вважаємо допомогу військовим благодійністю чи обов’язком, перш за все-це чиєсь врятоване життя. Допомагаючи армії, ми насправді допомагаємо собі. Зараз наш час і енергія для армії –це не витрати, а інвестиції у перемогу. Бо лише перемога принесе справжній мир. Сьогодні кожен з нас мусить стати свідомим українцем…» - так висловив свою думку президент школи Шелемех Станіслав з приводу поїздки до м.Львова у «HAND MADE для Армії руками волонтерів ПО –ЛЬВІВСЬКИ, яку ініціював класний керівник 9-го класу Завадка М.М. 

Ні для кого не секрет, що сита армія- сильна армія. Але нашим бійцям потрібно допомагати не тільки продуктами, але й допомогти скоротити час на приготування гарячих перших страв. 

12грудня 2015 року протягом дня учні Середкевицького НВК»ЗОШ I-IIIст.-ДНЗ»разом з учителем допомагали волонтерам готувати сухі набори для борщу. Одні чистили овочі, інші- нарізали, хтось розкладав в електричну сушарку відразу три кілограми нашинкованого буряка… 

Щоб сушений борщ доїхав у АТО, а за необхідності пролежав під снігом і дощем, не зіпсувавшись, Білець Ольга та Кульпа Діана закривали його на вакуум-апараті. 
Після » робочого» дня учні смакували сухим борщем, який приготували самі.(див. більше фото на сайті школи).

 

Категорія: ЗНО | Переглядів: 146 | Додав: Leonid