Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Понеділок, 10.12.2018, 15:31
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Мойсей українського народу
13:56
Мойсей українського народу

«Не маємо в нашій історії славнішої та достойнішої епохи, ніж та, що її творив наш великий духовний учитель митрополит Андрей Шептицький. Творив добрим серцем і щирою душею. Він передав своєму народові прецінну спадщину писань.

Його твори (Пастирські послання)-це наше українське благочестя, наше святе писання. Вони живі й актуальні, бо написані богонадтхенним Митрополитом, українським Мойсеєм-Андреєм Шептицьким».- такими словами розпочала конференцію «Мойсей українського народу» заступник з НВР Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Милькус Л.Р. У заході взяли участь учні 6-11 класів.

У своїх доповідях, які перепліталися з переглядом презентацій та уривками документальних фільмів,учні розказали про дитинство та юність Романа Шептицького, про історію родинного маєтку Шептицьких ,про те, що він зробив для української Церкви, які мав заслуги перед українською культурою та чому його ім’я навічно вписано в історію українського народу. Особливе враження справило на присутніх слухання записів проповідей самого Митрополита Андрея.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 138 | Додав: Leonid