Вітаю Вас Гість | RSS

Середкевицька школа     

Понеділок, 10.12.2018, 15:28
Головна » 2016 » Березень » 11 » День соборності України
16:04
День соборності України

Єднаймося, браття! Хай чиста іскрина

Запалить любов’ю гарячі серця,

Й піснями наповниться вся Україна

Від щастя, якому не буде кінця!

 

День соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

«Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна — в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України.

Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу», — пролунало 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Уже за доброю традицією, 22 січня 2016 року у нашій школі з ініціативи учнівського самоврядування відбулась тематична лінійка «В єдності сила народу». Адміністрація, учителі та учні 1-11 класів у вишиванках утворили живий ланцюг і заспівали Державний Гімн України.

Учні 10-11 кл. провели історичний екскурс у минуле та закликали всіх до єдності і дружби. На завершення усі разом заспівали «Молитву за Україну».


 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 136 | Додав: Leonid